MINUTOVÁ KUCHAŘKA – uvařte si podle svého času

299 Kč
269 Kč vč. DPH
Autoři: Winnerová Alena, Winner Josef
Dostupnost: Skladem
Formát: 170 x 240 mm
Vazba: Pevná bez přebalu (lamino lesk)
Počet stran: 176
Rok vydání: 2020
Vydavatel: Nakladatelství FYNBOS s.r.o.
ISBN: 978-80-907332-4-4
Pokud rádi hospodaříte se svým drahocenným časem, máme pro Vás tu pravou kuchařku! Ať už hledáte inspiraci pro přípravu zajímavého pokrmu do dvaceti minut nebo máte času na vaření dostatek, Minutová kuchařka pro Vás bude praktickým pomocníkem. Díky přehlednému rozdělení receptů podle minut si čas v kuchyni perfektně rozplánujete, ale knihu jistě oceníte i v momentě, když překvapí nečekaná návštěva. Recepty jsou snadné a obsahují suroviny, které koupíte v nejbližším obchodě s potravinami.

S jídlem je to jako s milováním – někdy máme chuť na rychlovku, jindy si chceme tuto aktivitu co nejdéle vychutnat. Proto nás napadlo nabídnout Vám k výběru, na co máte právě chuť a čas. Představujeme knihu receptů rozdělenou doslova na minuty. Jednotlivé kapitoly obsahují recepty od dvaceti až do devadesáti minut. Záleží jen na Vás, jaké recepty zvolíte podle toho, kolik máte času.


Pokud jste někdy mrzutí, když potřebné ingredience nenajdete ve své spíži a dokonce ani v nejbližším obchodě s potravinami, tak zde se Vám nic podobného nestane. I my rádi vaříme z běžných surovin. Tedy těch, pro které do pár minut dojedeme a nemusíme složitě hledat specializované obchody. Soustředíme se na pestrost a rozmanitost a vaříme s láskou. Věříme, že tento pocit ve Vás vzbudí pohled na doslova vymazlené fotografie v knize. Nesnažíme se příliš experimentovat a připravujeme klasické pokrmy, které jsou u naší rodiny a přátel oblíbené. Podle přehledných kroků tyto recepty zvládne každý. Tak se do nich pusťte!

Další knihy od nás

BYLINKOVÉ OMALOVÁNKY – Za tajemstvím květinových víl a lučních skřítků
0 Kč
69 Kč
Nástěnný kalendář PAPOUŠCI LORO PARQUE 2020
180 Kč
150 Kč
Nástěnný kalendář Wildlife JIŽNÍ AFRIKA 2020
130 Kč
99 Kč
RECEPTY DO STOVKY – pro 4 osoby
299 Kč
269 Kč
ABECEDA – najdi, vybarvi, pojmenuj
69 Kč
59 Kč
Bylinkové pečení
199 Kč
99 Kč
HOTOVKY – nejoblíbenější české recepty
299 Kč
269 Kč
Zuzanka a Jiřík vaří – a ví jak na to
299 Kč
199 Kč